Zřiďte si vlastní kamerový systém! My Vám s tím pomůžeme!


DVR (Digital Video Recorder)

Vlastní operační systém založený na linuxovém jádře. Grafické uživatelské rozhraní (GUI) na výstupu pro monitor, které lze ovládat připojenou myší nebo dálkovým ovladačem.

Nahrávání může být započteno časovačem, pohybem na kameře, ztrátou videa, vstupem (například ze zabezpečovacího systému). Systém uloží záznam s nahrávkou, který začíná již 5s před zaznamenáním pohybu! Další funkce jsou například: zpětné přehrávání, podpora PTZ (rozhraní RS-485), zálohování dat (USB2.0 Flash drive, network, DVD, CD), síťové funkce (TCP/IP, PPPoE, DHCP, DDNS, NTP, UPNP, E-mail, FTP), multiuživatelské nastavení (více uživatelů s různými právy (možnost nastavovat systém, přehrávání, mobilní přístup, live stream))

Systémy se liší počtem kanálů (4ch, 8ch, 16ch), velikostí a počtem HDD (až 2TB na disk + možnost až 8 slotů na HDD), audio vstupy, počtem vstupů, výstupů, integrovaným monitorem, VGA/HDMI výstupem.


Kvalitní kamery

Kvalitní kamery jsou základem dobrého a spolehlivého kamerového systému. Pokud budete mít nekvalitní kamery, pak ani velmi kvalitní DVR s obrazem moc nevymyslí. Toto jsou příklady kamerových systémů, které jsou občas k vidění v televizi. Takovéto systémy opravdu neděláme! A přesto jsou naše řešení cenově dostupná.

Dodáváme kamery všech druhů, tvarů a funkcí. K dispozici jsou kamery vnitřní/venkovní, síťové IP/analogové, s pevným objektivem/varifokálem, s přísvitem/bez, statické/PTZ ...

Kamery mají mnoho parametrů jako rozlišení (počet řádků), objektiv, case, přísvit, světelné podmínky (citlivost) a další. Vždy Vám rádi pomůžeme vybrat vhodnou kameru, navrhneme možné řešení a prokonzultujeme.


Systém pro správu

Ke kamerovému systému je důležitý jednoduše ovladatelný software, ve kterém můžete provádět nastavení zařízení tak, jako byste byli přímo u něj. A to klidně z druhého konce světa.

 • Celý obsah je v češtině
 • V jednom pohledu může být zároveň
  • Vícero oblastí (firemní části, pobočky, ...)
  • Možnosti oddělení (sklady, výdoba, prodej, ...)
  • Mnoho zařízení (sklad 1, sklad 2, ...)
 • Systém je kdykoliv v budoucnu rozšiřitelný
 • Existuje i přenosná verze
  • Systém nahrajeme na flashdisk a systém otevřete na jakémkoliv PC
 • Podpora PTZ rozhraní
  • Ovládání kamer s podporou natočení, náklonu a zoomu

Mobilní aplikace

Ať už jste kdekoliv, s mobilním interentem můžete kdykoliv zjistit, zda je u Vás doma (nebo ve firmě) vše v pořádku, a Vy nemusíte mít zbytečné starosti.

Využít můžete samozřejmě i wifi připojení. K dispozici jsou aplikace pro chytré telefony a tablety. Aplikace fungují na operačních systémech iOS, Android, Windows mobile a Symbian.